Archiwum

Nawigacja

Strona główna

25 Mistrzostwa w Pływaniu 2017

XXV MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA ŚWIĘTOKRZYSKIEGO „SPRAWNI RAZEM”

16.11.2017r. STARACHOWICE

 

 

Drużyny:

GOSPODARZE: Specjalny  Ośrodek Szkolno – Wychowawczy w Starachowicach

GOŚCIE:

Szkoła Podstawowa nr 14 w Kielcach

Specjalny Ośrodek Szkolno – Wychowawczy w Ostrowcu Świętokrzyskim

Specjalny Ośrodek Szkolno – Wychowawczy w Broninie

Zespół Placówek Szkolno – Wychowawczo – Rewalidacyjnych w Cudzynowicach

Miejsca zajęte przez zawodników  SOSW w Starachowicach:

I miejsce Alan Bębas  - 25 m. stylem dowolnym ,kategoria  chłopcy młodsi,

II miejsce Krystian Bębas - 25 m. stylem dowolnym, kategoria  chłopcy młodsi,

III miejsce Patryk Klusek - 25 m. stylem dowolnym, kategoria  chłopcy młodsi,

II miejsce Alan Bębas  - 50 m. stylem dowolnym , kategoria chłopcy młodsi,

IV miejsce Krystian Bębas -  50 m. stylem dowolnym , kategoria chłopcy młodsi,

V miejsce Patryk Klusek – 50 m. stylem dowolnym , kategoria chłopcy młodsi,

I miejsce Damian Grygiel  - 25 m. stylem dowolnym ,kategoria  chłopcy starsi,

II miejsce  Sebastian Dziętara  - 25 m. stylem dowolnym ,kategoria  chłopcy starsi,

II miejsce Sebastian Dziętara  - 50 m stylem dowolnym , kategoria chłopcy starsi,

III miejsce Grygiel Damian - 50 m stylem dowolnym , kategoria chłopcy starsi

I miejsce Specjalny Ośrodek Szkolno – Wychowawczy ze Starachowic – sztafeta 4x 25 m. w składzie:

Damian Grygiel, Sebastian Dziętara, Alan Bębas, Patryk Klusek.

 

 

 

 

 

Wyniki XXV MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA ŚWIĘTOKRZYSKIEGO „SPRAWNI RAZEM”

 

Dziewczęta młodsze

50 m. styl grzbietowy

L.p.

Imię i nazwisko

Miejscowość

Wynik

Miejsce

1.

Wiktoria Skwarek

Kielce

1,18,27

I

2.

Bożena Kuchta

Kielce

1,39,03

II

50 m. styl dowolny

1.

Bożena Kuchta

Kielce

1,15,40

I

 

Dziewczęta starsze

50 m. styl grzbietowy

L.p.

Imię i nazwisko

Miejscowość

Wynik

Miejsce

1.

Roksana Styczeń

Cudzynowice

1,36,24

I

2.

Joanna Gradzik

Bronina

2,09,49

II

50 m. styl klasyczny

1.

Joanna Gradzik

Bronina

1,47,86

I

1.

Roksana Styczeń

Cudzynowice

3,01,10

II

 

Chłopcy młodsi

25 m. styl dowolny

L.p.

Imię i nazwisko

Miejscowość

Wynik

Miejsce

1.

Alan Bębas

Starachowice

25,92

I

2.

Krystian Bębas

Starachowice

32,54

II

3.

Patryk Klusek

Starachowice

36,13

III

 

 

L.p.

Imię i nazwisko

Miejscowość

Wynik

Miejsce

 

50 m. styl dowolny

 

1.

Tomasz Pawlak

Kielce

55,71

I

 

2.

Alan Bębas

Starachowice

1,00,30

II

 

3.

Mateusz Kuchta

Kielce

1,02,25

III

 

4.

Krystian Bębas

Starachowice

1,09,40

IV

 

5.

Patryk Klusek

Starachowice

1,26,00

V

 

50 m. stylem klasycznym

 

1.

Mateusz Kuchta

Kielce

1,26,03

I

 

2.

Tomasz Pawlak

Kielce

1,32,88

II

 

 

 

                     
 

Chłopcy starsi

25 m. styl grzbietowy

 

L.p.

Imię i nazwisko

Miejscowość

Wynik

Miejsce

 

1.

Patryk Oleksy

Cudzynowice

19,96

I

 

2.

Grzegorz Nawrot

Cudzynowice

28,22

II

 

25 m. styl dowolny

 

1.

Damian Grygiel

Starachowice

18,91

I

 

2.

Sebastian Dziętara

Starachowice

19,68

II

 

50 m. stylem grzbietowym

 

1.

Patryk Oleksy

Cudzynowice

43,88

I

 

2.

Rafał Gruszka

Ostrowiec Świętokrzyski

57,51

II

 

3.

Grzegorz Nawrot

Cudzynowice

1,08,62

III

 

50 m stylem dowolnym

 

 

 

1.

Przemysław Chartwig

Ostrowiec Świętokrzyski

42,54

I

2.

Sebastian Dziętara

Starachowice

44,29

II

3.

Damian Grygiel

Starachowice

47,75

III

4.

Patryk Zamela

Ostrowiec Świetokrzyski

1,08,47

IV

100 m. stylem dowolnym

1.

Przemysław Chartwig

Ostrowiec Świętokrzyski

1,56,89

I

                             
 

 

Sztafety 4x25 styl dowolny

L.p.

Miejscowość

Miejsce

1.

SOSW w Starachowicach

I

2.

ZSOS nr 17 w Kielcach

II

 

 

Kontakt

Specjalny Ośrodek Szkolno- Wychowawczy

ul. Staszica 16

27-200 Starachowice

tel/fax 41 274 71 73

e-mail: soswstce@pro.onet.pl

Logowanie