Archiwum

Nawigacja

Plan zajęć

 

 

 
 

Strona główna

BAJEK BAL 2019

 

Z PORTALU STARACHOWICE.NET. AUTOR TEKSTU: ANETA  MARCINIAK

 

Jeśli ktoś uważa, że noc przychodzi tylko nocą, a jeśli baśnie to tylko wieczorem, to jest w wielkim błędzie i taką „dorosłą wiedz”" niech sobie w buty schowa. Aktorzy z Teatrzyku Zielonego Słowa od samego rana udowadniali, że bajki są dobre o każdej porze i w każdym wieku, a najlepiej się ich słucha zaraz po śniadaniu. Szczególnie, że pogoda zdecydowanie „kocykowa”.

Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy w Starachowicach wyszedł zatem z fantastyczną alternatywą na wiosenną niepogodę i zaproponował udział w przedstawieniu „Bajek bal”. Impreza odbyła się w środowe przedpołudnie w gościnnych progach Spółdzielczego Domu Kultury, a umiejętności aktorskie zaprezentowali tak uczniowie jak i nauczyciele starachowickiej placówki. 

Urocze krasnoludki, śliczna Śnieżka, waleczny książę, zła macocha, tańcząca baletnica, bajkowy skrzat - wszystko to w połączeniu z żywiołowo reagującą publicznością dało wspaniały efekt. Nie sposób nie docenić zaangażowania młodych aktorów, którzy i mimiką i kostiumami i słowem oddawali całą paletę emocji. Świetnie przygotowani przekonywali, że fantazja jest od tego, żeby bawić się na całego. 

Dyrektor Specjalnego Ośrodka Szkolno - Wychowawczego Elżbieta Kowalczyk dziękowała społeczności szkolnej oraz rodzicom za pomoc w przygotowaniu przedstawienia oraz za obecność na widowni. Wśród publiczności znaleźli się również Wiesław Daszkowski - dyrektor starachowickiego MOPR oraz Michał Gutowski reprezentujący władze powiatu....  

 

Kontakt

Specjalny Ośrodek Szkolno- Wychowawczy

ul. Staszica 16

27-200 Starachowice

tel/fax 41 274 71 73

e-mail: soswstce@pro.onet.pl

Logowanie