Strona główna | Ośrodek

Wykaz uroczystości i akademii w roku szkolnym 2020/2021.

Lp.

Nazwa imprezy

data

Organizator

Osoby wspomagające

 

1.

„ Sprzątanie świata 2020”

 

30.IX.

M.Jurkowska

W.Cieśla

M.Gembski

 

2.

„Wrześniowe spotkania dzieci                                   i młodzieży na Wykusie”

IX

M.Gembski

M.Bonio

J.Rychlik

 

3.

Świętokrzyski Turniej  Piłki Nożnej Olimpiad Spec.

25.IX

A.Góra

 

4.

Akcja „Podaruj znicz”

X

K.Rajkowska- Stachowicz

M.Gembski

 

5.

 

Rocznica papieska

X

A.Wiśnios

A.Dominik

K.Moćko

M.Gembski

6.

Logopedyczny konkurs plastyczny

Najpiękniejsze Polskie Słowo”

XI

K.Drużdż

W.Cieśla

M.Sikora

M.Gembski

7.

Andrzejki

 

XI

J.Sobiecki

W.Pociecha

 

8.

Świąteczny konkurs plastyczny

XII

K.Rajkowska- Stachowicz

W.Cieśla

 

9.

Mikołajkowe spotkanie z MAN- Starachowice

XII

J.Sobiecki

gr.wychowawcze

 

10.

Wigilia

XII

gr.wychowawcze

 

11.

Jasełka

XII

A.Wiśnios

A.Dominik

K.Moćko

S.Kuźdub

M.Gembski

W.Szczęsna

R.Głowacka

W.Cieśla

12.

III Mikołajkowy Turniej Klubu OS „Arka”

XII

A.Góra

B.Żurowska

 

13.

Konkurs kulinarny

XII

S.Stawińska

A.Michnowska

J.Rychlik

 

14.

Konkurs matematyczno –

przyrodniczy

I

A.Michnowska

M.Jurkowska

A.Sokół

 

15.

Zabawa Karnawałowa

 

I/II

R.Wiecha

A.Sokół

W.Szczęsna

J.Tomczyk

K.Drużdż

16.

Logopedyczny konkurs plastyczny-–„Wesołe miny”

I

K.Drużdż

W.Cieśla

 

17.

Głośne czytanie

II

gr.wychowawcze

 

18.

Wewnątrzszkolny turniej tenisa stołowego

I-II

A.Góra

T.Sionek

R.Głowacka

A.Dominik

 

 

 

19.

Wewnątrzszkolny Turniej w Bocce

III

A.Góra

T.Sionek

R.Głowacka

A.Dominik

 

20.

 22 marca – Światowy Dzień Wody – Tajemnice w wodzie ukryte.

 

III

 

 

M.Jurkowska

K.Sałek

A.Sokół

 

21.

Logopedyczny konkurs plastyczny-

„Jedno słowo kilka znaczeń”

 

III

K.Drużdż

 

 

Kontakt

Specjalny Ośrodek Szkolno- Wychowawczy

ul. Staszica 16

27-200 Starachowice

tel/fax 41 274 71 73

e-mail: soswstce@pro.onet.pl

Logowanie