W dniu 16 marca 2023 roku uczniowie Specjalnego Ośrodka Szkolno – Wychowawczego uczestniczyli w na XXX Mistrzostwach Województwa Świętokrzyskiego w Tenisie Stołowym ŚSKF „Sprawni Razem” w Cudzynowicach. Wśród 50 zawodników zgłoszonych na zawody nasi uczniowie wywalczyli w swoich kategoriach dwa medale. Najwyższe miejsce na podium i złoty medal zdobył wielokrotny mistrz województwa świętokrzyskiego w tenisie stołowym, Karol Faber. Na trzecim miejscu uplasowała się Julia Faber. Na zawodach cała nasza drużyna w składzie:  Krystian Adamus, Krystian Bębas, Jakub Sipa, Dawid Roesler, Karol Faber, Julia Faber zajęła IV miejsce rywalizując wśród ośmiu Ośrodków z naszego województwa. Zawodnicy  zaprezentowali wysoki poziom umiejętności gry  w tenisa stołowego, mieli okazję również spędzić miło czas w środowisku rówieśniczym oraz zmotywowani wrócili do domu z obietnicą, że za rok przywiozą jeszcze więcej medali.