MISTRZOWSKA  RYWALIZACJA NA PŁYWALNI
            SOSW w Starachowicach zorganizował 18.XI.15r Mistrzostwa Województwa Świętokrzyskiego w Pływaniu Osób  Niepełnosprawnych.
            Honorowy patronat nad imprezą objął Dariusz Dąbrowski, starosta starachowicki.
           W zawodach brali udział uczniowie z SOSW w Kielcach, Broninie, Ostrowcu Świętokrzyskim, Skarżyska- Kamiennej, Cudzynowicach i Starachowicach. Na  pływalni  uczestnicy rywalizowali na dystansie 25 , 50 m oraz w sztafecie. Z naszych zawodników najlepiej spisał się Andrzej Dziętara, zajmując pierwsze miejsce w pływaniu na 50m stylem dowolnym. Najlepsi zawodnicy w kategorii chłopcy  młodsi  reprezentujący nasz Ośrodek na dystansie 50m  to :
 I miejsce-Damian Grygiel,               II miejsce –Sebastian Dziętara,  III miejsce –Alan Bębas.
           Sztafetę wygrali goście ze Skarżyska- Kamiennej, nasza reprezentacja zajęła II miejsce, wszystkie drużyny zostały obdarowane drobnymi upominkami.
           Najlepsi zawodnicy zostali wyróżnieni  przez starostę Dariusza Dąbrowskiego i członka  Zarządu Powiatu p. Lidię Dziurę, którzy uświetnili imprezę swoją obecnością.
           Po zmaganiach sportowych wszyscy uczestnicy posilili się obiadem, przygotowanym w ramach praktyk zawodowych przez uczniów SOSW w Starachowicach.