Zimowe wyzwania na lodowisku
Choć za oknem jeszcze mróz, a poranki szczypią w policzki, my nie zwalniamy tempa! Na lodowisku nasi wychowankowie pod bacznym okiem wychowawcy próbowali swoich sił na tafli. Było dużo śmiechu, pierwsze nieśmiałe kroki, małe upadki i wielkie sukcesy! Każdy z nich pokazał, że odwaga i dobra zabawa idą w parze. Najważniejsze były uśmiechy, wzajemne wsparcie i radość ze wspólnie spędzonego czasu. Z taką energią możemy śmiało powiedzieć – zima nam niestraszna, a wiosnę przywitamy w świetnej formie!
Czytaj dalej >


















