,,Z EKOLOGIĄ ZA PAN BRAT’’
,,Z EKOLOGIĄ ZA PAN BRAT’’ To już kolejna edycja konkursu ekologiczno-matematycznego, jaki odbył się w naszej szkole. W turnieju uczestniczyli głównie uczniowie Szkoły Branżowej. Głównym celem konkursu było kształtowanie postaw proekologicznych, rozwijanie zainteresowań problematyką ochrony środowiska. Uczniowie zmagali się z testem z wiedzy ekologicznej, rozwiązywali zadania o treści matematyczno-przyrodniczej. Wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowe dyplomy i drobne upominki. Zaprezentowane zostały również prace, jakie wykonano na zajęciach rewalidacyjnych i artystycznych ,,SZTUKA RECYKLINGU”.
Czytaj dalej >



















