Podsumowanie konkursu plastycznego „STOP FONOHOLIZMOWI”
11 czerwca 2026r. podsumowano w naszej szkole konkurs plastyczny ,, STOP FONOHOLIZMOWI”. Konkurs miał na celu przeciwdziałanie uzależnieniu od telefonu komórkowego. Komisja konkursowa w osobach: kierownik SOSW p. Monika Szemeczko, pedagog szkolny p. Grażyna Raczyńska, wychowawca p. Wojciech Pociecha oraz wychowankowie internatu wspólnie wyłonili 3 najlepsze prace. I miejsce zdobyła praca Amelii Karykowskiej z klasy II Branżowej Szkoły Specjalnej I Stopnia, II miejsce uzyskała praca zbiorowa uczniów klasy II i III Przyspasabiającej do Pracy oraz III miejsce praca Nikolasa Rosłowskiego z kl.
Czytaj dalej >



















